Materiaali: NdFeB
Materiaaliluokka: N54
Sovellus:
Pinnoite: Ni
Toleranssi: ±0,05 mm
Käyttölämpötila: ~80 astetta
Alkuperäpaikka: Dongguan, Guang Dongin maakunta,...
-
Älykellon magneettiMateriaali: NeodyymimagneettiEnemmän
Materiaaliluokka: N35 - N52
Sovellus: Älykellotarvikkeet
Tekniset tiedot: (voidaan mukauttaa)
Pinnoite: Ni
Toleranssi: ±0,05 mm
Käyttölämpötila: ~80... -
Magneettinen vyö kelloonMateriaali: NeodyymimagneettiEnemmän
Materiaaliluokka: N35 - N52
Sovellus: Älykellon vyön tarvikkeet
Tekniset tiedot: (voidaan mukauttaa)
Pinnoite: Ni
Toleranssi: ±0,05... -
Monipuolinen magneettinen leluMateriaali: NeodyymimagneettiEnemmän
Materiaaliluokka: N35 - N52
Sovellus: Älykellon vyön tarvikkeet
Tekniset tiedot: (voidaan mukauttaa)
Pinnoite: Ni
Toleranssi: ±0,05... -
Bluetooth-kuulokkeiden magneettiMateriaali: NeodyymiEnemmän
Materiaaliluokka: N35 - N52
Sovellus: Bluetooth-kuulokkeet, magneettiset latauslokerot
Tekniset tiedot: (voidaan mukauttaa)
Pinnoite: Zn
Toleranssi:... -
Sähkömagneettinen rele NdFeB-magneetitMateriaali: NdFeB-magneettiEnemmän
Materiaaliluokka: Teollinen laatu (täyttää kansalliset laatustandardit)
Käyttökohteet: Sähkömagneettiset releet, teollisuussovellukset
Tekniset tiedot:... -
Neliömäiset magneetit reiälläMateriaali: NdFeB-magneettiEnemmän
Materiaaliluokka: (voidaan mukauttaa)
Käyttökohteet: ulkoasun koristelu, teolliset sovellukset
Tekniset tiedot: Neliön muotoinen reikä, mukautettava... -
Sormuksen muotoiset magneetitMateriaali: NeodyymiEnemmän
Materiaaliluokka: (voidaan mukauttaa)
Sovellus: anturit, sijainnintunnistus, kaiuttimet, kestomagneettienergian varastointijärjestelmät, magneettiset levitaatiojunat,... -
Magnaatin sormusMateriaali: NdFeBEnemmän
Materiaaliluokka: (voidaan mukauttaa)
Käyttö: Huulipunaputket, vesipullot, annostelijapullot, lompakot, kotisäilytys
Tekniset tiedot: Renkaan muoto, mukautettava koko ja... -
Bluetooth-kuulokkeiden lisävarusteetMateriaali: NdFeBEnemmän
Materiaaliluokka: (voidaan mukauttaa)
Sovellus: Bluetooth-kuulokkeet, TWS-kuulokkeet, kuulokkeiden latauskotelot, sanka- ja niskanauhakuulokkeet, kaiuttimet, kuulokekotelon... -
Vahvat sylinterimagneetitMateriaali: NdFeB-magneettiEnemmän
Materiaaliluokka: (voidaan mukauttaa)
Sovellus: Sähkömoottorit, generaattorit, muuntajat, kuulokkeet, kaiuttimet, magneettiset kiinnittimet, anturit,... -
Pyöreät harvinaisten maametallien magneetitMateriaali: NdFeBEnemmän
Materiaaliluokka: N50
Käyttökohteet: Sähkömoottorit, magneettiset imukupit, magneettiset levitaatiojunat
Tekniset tiedot: Pallomainen muoto, yhtenäinen magneettikenttä,...
Olemme ammattimaisia neodyymimagneettien valmistajia ja toimittajia Kiinassa, erikoistuneet korkealaatuisten tuotteiden ja palvelujen tarjoamiseen. Toivotamme sinut lämpimästi tervetulleeksi ostamaan räätälöityjä neodyymimagneettia kilpailukykyiseen hintaan tehtaaltamme.
Suositut tuotteet
-
N54 NeodyymimagneetitMateriaali: NdFeBEnemmän
Materiaaliluokka: N54
Sovellus:
Pinnoite: Ni
Toleranssi: ±0,05 mm
Käyttölämpötila:... -
Älykellon magneettiMateriaali: NeodyymimagneettiEnemmän
Materiaaliluokka: N35 - N52
Sovellus: Älykellotarvikkeet
Tekniset tiedot:... -
Magneettinen vyö kelloonMateriaali: NeodyymimagneettiEnemmän
Materiaaliluokka: N35 - N52
Sovellus: Älykellon vyön tarvikkeet
Tekniset... -
Monipuolinen magneettinen leluMateriaali: NeodyymimagneettiEnemmän
Materiaaliluokka: N35 - N52
Sovellus: Älykellon vyön tarvikkeet
Tekniset... -
Bluetooth-kuulokkeiden magneettiMateriaali: NeodyymiEnemmän
Materiaaliluokka: N35 - N52
Sovellus: Bluetooth-kuulokkeet, magneettiset... -
Sähkömagneettinen rele NdFeB-magneetitMateriaali: NdFeB-magneettiEnemmän
Materiaaliluokka: Teollinen laatu (täyttää kansalliset...
Lähetä kysely

